اغاز توزیع کارت شرکت در جلسه چهارمین آزمون استخدامی

 

سازمان سنجش اعلام کرد افرادی که موفق به ثبت نام در چهارمین ازمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور شده اند ، با استفاده از شماره پرونده و سریال ثبت نام / کد پیگیری / کد ملی / شماره داوطلبی خود می توانند در سایت این سازمان ، کارت شرکت در جلسه خود را دریافت نمایند .

برای دربافت کارت شرکت در جلسه کلیک نمایید .

هم چنین این سازمان راهنمایی های لازم برای شرکت در جلسه ازمون را به شرح زیر ارائه داده است : 

به هر شرکت کننده ،‌ ۲ بسته ازمونی تحویل داده می شود که در بسته اول یک جلد دفترچه ازمون عمومی ( شماره یک ) و یک برگ پاسخنامه ، و در بسته دوم دفترچه ی ازمون تخصصی ( شماره ۲ ) قرار دارد . 

ازمون در روز جمعه ۱۳۹۶/۶/۳ در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار می گردد . ازمون نوبت صبح از ساعت ۸:۳۰ و ازمون نوبت عصر از ساعت ۱۴:۳۰ اغاز می گردد . توجه داشته باشید که درب های ورودی حوزه های اصلی امتحان ، ۳۰ دقیقه قبل از شروع ازمون بسته خواهند شد .

تعداد سوالات و مدت پاسخگویی  

در جلسه ازمون ،‌به هر یک از داوطلبین دو بسته ازمونی تحویل داده می شود . دفترچه ی سوالات به صورت هوشمندانه شخصی سازی گردیده است و شماره داوطلبی ، نام و نام خانوادگی هر شخص به روی جلد ان ثبت شده است . دفترچه ها دارای تنوع بوده و حروف انگلیسی و کد عددی که بر روی دفترچه داوطلبین ثبت شده ، باید با حروف انگلیسی و کد عددی ثبت شده در پاسخنامه ، مطابقت داشته باشد . 

  • دفترچه ازمون عمومی بر اساس عنوان شغلی دارای ۱۰۰ سوال و که مدت پاسخگویی به ان ۱۱۰ دقیقه می باشد .

  • دفترچه ازمون اختصاصی بر اساس عنوان شغلی سوالات  متفاتی دارند که می توانید در سایت سازمان سنجش مطالعه نمایید ، ولیکن زمان پاسخگویی به ان ۸۰ دقیقه می باشد .