آموزش سازمانی

واحد آموزش سازمانی خانه مهندسی صنایع مفتخر است كه توانسته است از سال 87 در خدمت واحدهاي صنعتي مختلف اعم از نفت و گاز، پتروشيمي، صنایع نظامی ، صنایع خودرو سازي، انرژي اتمي، صنايع معدني، صنايع غذايي و… باشد و تجارب بسيار زيادي در اين زمينه کسب نموده است. امروز خانه مهندسی صنایع با آموزش پرسنل مختلف سازمانها در محل همان واحد صنعتي به صورت IN HOUSE ر بهينه سازي و بهبود فرايند سازمانها و واحدها نقش بسزايي را ایفا می نماید.

ما همواره در پی تهیه آموزشها و علوم به روز دنیا در زمینه های مختلف هستیم تا بتوانیم مشتریان محترم خود را از علوم ناب و به روز دنیا سیراب نمائیم و به شکر خدا در این راه موفق بوده ایم. تیم تحقیق و توسعه خانه مهندسی صنایع همه روزه مقالات و مباحث به روز دنیا را از مراجع بین المللی و ملی دریافت نموده و پس از ترجمه و بومی سازی به عنوان مهارت و دانش در برنامه آموزشی دوره های آموزشی سازمانی  INHOUSE قرار می دهد.

رسالت فرآیند آموزش سازمانی خانه مهندسی صنایع بر اين است كه با اعزام مدرسهای مجرب و کارآزموده به كارخانجات و سازمانهاي گوناگون در اقصی النقاط کشور پهناورمان ، متخصصين مختلف را در همان محل كار خود آموزش داده و نقشی در بهبود راندمان فرد و سازمان داشته باشد.

آموزش در محل سازمان 

IN HOUSE COURSES

اهمیت امر آموزش در بنگاه های اقتصادی اعم از تولیدی ، خدماتی و بازرگانی بر هیچ کس پوشیده نیست و همه مدیران براین امر موافق هستند .یکی از روش های بسیار پربازده آموزش پرسنل که نقش بسیار پر رنگی در افزایش کارایی و اثربخشی پرسنل سازمان دارد برگزاری دوره های اموزشی درون سازمانی و یا INHOUSE COURSES  است. در این مدل آموزشی دوره مورد نظر در قالب یک کارگاه آموزشی در محل سازمان یا کارخانه برگزار شده و پرسنل علاقه مند و مورد نظر مدیریت سازمان در آن شرکت می نمایند.

خانه مهندسی صنایع با سابقه طولانی در راستای اجرای دوره های آموزشی سازمانی INHOUSE  امادگی دارد تا نیازهای آموزشی شما صنعتگران و صاحبان صنعت محترم ایرانی را برطرف نماید لذا در صورت تمایل به برگزاری هرگونه دوره آموزشی در سازمان خود ، فرم ذیل را تکمیل و ارسال نمایید سپس کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل خواهند نمود .

آموزش در سازمان

دوره برنامه ریزی تولید در شرکت محترم الکترو پیک

مفتخریم که در سالیان متعدد خدمتگزاری توانسته ایم بیش از 1000 دوره آموزشی در سازمانهای مختلفی چون اداره استاندارد ایران ، شرکت مپنا ، پارس انلاین ، پارس خزر ، وزارت کار و رفاه اجتماعی ، سازمان تربیت مربی سازمان فنی و حرفه ای ، گمرک تهران ، انبارهای مرکزی و …. برگزار نمائیم و امید داریم هر روز دامنه این شرکت ها گسترده تر گردد.