آموزش سازمانی

واحد آموزش سازمانی خانه مهندسی صنایع مفتخر است که توانسته است از سال 87 در خدمت واحدهای صنعتی مختلف اعم از نفت و گاز، پتروشیمی، صنایع نظامی ، صنایع خودرو سازی، انرژی اتمی، صنایع معدنی، صنایع غذایی و… باشد و تجارب بسیار زیادی در این زمینه کسب نموده است. امروز خانه مهندسی صنایع با آموزش پرسنل مختلف سازمانها در محل همان واحد صنعتی به صورت IN HOUSE ر بهینه سازی و بهبود فرایند سازمانها و واحدها نقش بسزایی را ایفا می نماید.

ما همواره در پی تهیه آموزشها و علوم به روز دنیا در زمینه های مختلف هستیم تا بتوانیم مشتریان محترم خود را از علوم ناب و به روز دنیا سیراب نمائیم و به شکر خدا در این راه موفق بوده ایم. تیم تحقیق و توسعه خانه مهندسی صنایع همه روزه مقالات و مباحث به روز دنیا را از مراجع بین المللی و ملی دریافت نموده و پس از ترجمه و بومی سازی به عنوان مهارت و دانش در برنامه آموزشی دوره های آموزشی سازمانی  INHOUSE قرار می دهد.

رسالت فرآیند آموزش سازمانی خانه مهندسی صنایع بر این است که با اعزام مدرسهای مجرب و کارآزموده به کارخانجات و سازمانهای گوناگون در اقصی النقاط کشور پهناورمان ، متخصصین مختلف را در همان محل کار خود آموزش داده و نقشی در بهبود راندمان فرد و سازمان داشته باشد.

آموزش در محل سازمان 

IN HOUSE COURSES

اهمیت امر آموزش در بنگاه های اقتصادی اعم از تولیدی ، خدماتی و بازرگانی بر هیچ کس پوشیده نیست و همه مدیران براین امر موافق هستند .یکی از روش های بسیار پربازده آموزش پرسنل که نقش بسیار پر رنگی در افزایش کارایی و اثربخشی پرسنل سازمان دارد برگزاری دوره های اموزشی درون سازمانی و یا INHOUSE COURSES  است. در این مدل آموزشی دوره مورد نظر در قالب یک کارگاه آموزشی در محل سازمان یا کارخانه برگزار شده و پرسنل علاقه مند و مورد نظر مدیریت سازمان در آن شرکت می نمایند.

خانه مهندسی صنایع با سابقه طولانی در راستای اجرای دوره های آموزشی سازمانی INHOUSE  امادگی دارد تا نیازهای آموزشی شما صنعتگران و صاحبان صنعت محترم ایرانی را برطرف نماید لذا در صورت تمایل به برگزاری هرگونه دوره آموزشی در سازمان خود ، فرم ذیل را تکمیل و ارسال نمایید سپس کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل خواهند نمود .

آموزش در سازمان

دوره برنامه ریزی تولید در شرکت محترم الکترو پیک