میتس اپ معرفی بازار کار مهندسی صنایع در سه شنبه ۱۰ مهر ۹۷

//میتس اپ معرفی بازار کار مهندسی صنایع در سه شنبه ۱۰ مهر ۹۷

میتس اپ معرفی بازار کار مهندسی صنایع در سه شنبه ۱۰ مهر ۹۷

مقدمه :

یکی از مهم ترین مسائل روز دانشجویان، عدم شناخت اینده شغلی و حوزه های کاری رشته تحصیلی ان ها می باشد. این موضوع در رشته مهندسی صنایع به علت گستردگی حوزه های کاری این رشته، نمود بیشتری دارد. علاوه بر این اموزش هایی که دانشجویان در دانشگاه می‌بینند، لازمه دانشجویان این رشته می باشد ولیکن مواردی تئوری بوده و تمامی نیاز کارفرمایان و انتظارات ان ها را براورده نمی نماید. بنابراین پل ارتباطی مفقوده صنعت و دانشگاه به صورتی ملموس احساس می شود . از این رو بر ان شدیم تا در خانه مهندسی صنایع، سمینار معرفی بازار کار را برای دانشجویان در دانشگاه های مختلف برگزار کنیم تا از سردرگمی نجات یافته و اینده خود را به راحتی بتوانند ترسیم کنند  و دید روشنی از اینده شغلی رشته تحصیلی خود داشته باشند. این خدمتیست که خانه مهندسی صنایع بر حسب وظیفه در تمامی برای تمامی دانشجویان  کشور به صورت رایگان ارائه کرده و خواهد کرد.

سمینار  بازار کار مهندسی صنایع

در سمینار بازار کار مهندسی صنایع ، حوزه های کاری مهندسی صنایع معرفی می گردد. هر کدام از این حوزه ها نیازمندی ها و توانایی های خاص خود را نیاز دارند، اینده شغلی هر کدام متفاوت و جایگاهشان و نرم افزار های هر حوزه با یکدیگر متفاوت است. در این سمینار با اینده شغلی هر کدام از حوزه ها،‌ نرم افزار های مورد نیاز هر کدام و جایگاه ان ها اشنا می شوید. هم چنین در این سمینار در می یابید که ادامه تحصیل در مقطع ارشد الزامیست یا خیر،‌در چه صورتی الزامیست و در چه صورتی توصیه نمی شود.

این سمینار قابل اجرا در همه دانشکده های مهندسی صنایع سراسر کشور به صورت رایگان می باشد. فقط کافی است که پس از انجام هماهنگی های لازم با دانشگاه و یا دانشکده خود با همکاران ما در خانه مهندسی صنایع تماس گرفته و سایر اقدامات لازم را معمول فرمایید.

امیرمهدی اعتباری ( مدیر و موسس خانه مهندسی صنایع ): همیشه معتقد هستم که بهترین جایگاه های شغلی متعلق به مهندسین صنایع است اگر بدانند که به کجا می خواهند بروند و راه رسیدن به آن را فراگیرند . این آموزشها را به عنوان وظیفه اجتماعی و فرهنگی خودم و تیم خانه مهندسی صنایع به صورت رایگان ارائه میدهیم تا همه بتوانند از آن بهره ببرند . 

سوابق اجرای سمینار بازار کار مهندسی صنایع:

این سمینار تا بحال برای بسیاری از دانشگاهها و دانشکده های مهندسی صنایع ایران برگزار شده است که میتوان به عنوان مثال از دانشگاههای صنعتی شریف ، خواجه نصیر الدین طوسی ، دانشگاه سراسری دامغان ، دانشگاه خوارزمی ، دانشگاه علم و صنعت ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب ، دانشگاه اصفهان و ….. نام برد.

شما می توانید جهت هماهنگی اجرای  سمینار مفید و کاربردی بازارکار مهندسی صنایع با مشاوران تیم خانه مهندسی صنایع تماس حاصل فرمایید.

021-66483721-66483912

ثبت نام
توسط |2018-09-02T15:18:47+04:30می 5th, 2018|اطلاعیه ها|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه

وبینار امپراطوری کیفیت

امپراطوری کیفیت

آموزش ISO9001

* ویدئو قابل دانلود
* همراه مدارک نمونه
* امکان اخذ گواهینامه معتبر بین المللی

آموزش مجازی ISO9001:2015

نوشته‌های تازه

دانلود کتاب ناجی نیسان

رادیو مدیریت مدیرفا

رادیو مدیرفا

سبد خرید

وبینار امپراطوری کیفیت

امپراطوری کیفیت

آموزش ISO9001:2015 به صورت مجازی

آموزش ISO9001

* ویدئو قابل دانلود
* همراه مدارک نمونه
* امکان اخذ گواهینامه معتبر بین المللی

خرید دوره

سمینار رایگان بازار کار مهندسی صنایع

بازار کار مهندسی صنایع

چهارشنبه 26 اردیبهشت از ساعت 9 صبح الی 13 با بازار کار مهندسی صنایع آشنا شوید

ثبت نام رایگان

دانلود رایگان کتاب صوتی ناجی نیسان

تماس با خانه مهندسی صنایع