جزئیات برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت در سال ۹۶

آگهی استخدام وزارت نفت در سال 96

یکی از مسئولان ارشد وزارت نفت درباره زمان بندی‌های جدید تعیین شده برای انتشار آگهی استخدام وزارت نفت و سپس آغاز ثبت نام الکترونیکی استخدام ۲۵۰۰نفر در وزارت نفت خبر داد.

با طرح پیشنهادی که جزئیات برگزاری آزمون و شرایط حضور داوطلبان را تعیین می کرد موافقت کردند اما اصلاحاتی هم در این متن پیشنهادی اعمال کرده اند، همزمان با اعمال این اصلاحات، متن پیشنهادی برای آگهی آزمون استخدامی به سازمان اداری و استخدامی کل کشور برای اخذ مجوز ارسال خواهد شد که البته اخذ این مجوز زمان بر نبوده و احتمالا در مدت ۲ تا ۳ روز کاری این مجوز برای انتشار در رسانه‌ها دریافت خواهد شد.

به گفته این سازمان ، پیش بینی می‌شود پس از تعطیلات عید سعید فطر اقدام به انتشار آگهی استخدام وزارت نفت گردد و با گذشت فرصت تعیین شده در آگهی استخدامی، سپس نسبت به ثبت نام الکترونیکی داوطلبان واجد شرایط اقدام شود .

برای حضور داوطلبان یکسری شرایط عمومی و تخصصی تعریف شده که با انتشار آگهی استخدام این شرایط هم اعلام می شود، افرادی که صاحب شرایط لازم از نظر تخصص، رشته تحصیلی، سابقه کار، سن و … باشند در ستاد وزارت نفت، چهار شرکت اصلی، شرکت‌های زیر مجموعه و حتی شرکت‌های پیمانکاری و بخش خصوصی می‌توانند برای حضور در آزمون استخدامی وزارت نفت ثبت نام کنند.

قطعا “تیر ماه” امسال ثبت نام الکترونیکی بر روی سامانه آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران برای افراد واجد شرایط صورت می پذیرد .