آکادمی آموزشی شرکت مهندسین مشاور نور با نام تجاری (( خانه صنایع)) به عنوان یکی از مجهز ترین و تخصصی ترین آکادمی های آموزشی ایران به صورت تخصصی بر رشته مهندسی صنایع و رشته های هم خانواده این رشته فعالیت می نماید. آموزشگاه خانه مهندسی صنایع با شعار ((آموزش صنعت محور-صنعت آموزش محور)) سعی در انجام برگزاری دوره های اموزشی تخصصی مهندسی صنایع به صورت کاملا کاربردی دارد .

رویکرد این آکادمی به صورت اختصاصی متمرکز بر آموزش های فنی و حرفه ای و کاربردی با اشراف کامل بر بازار صنعت ایران می باشد و هدف والای این نهاد ، آموزش دانشجویان و فارغ التحصیلان مهندسی صنایع و مدیریت  ,  و سایر رشته ها جهت آماده سازی برای ورود به بازار کار و یا افزایش توان علمی ایشان در فعالیت شغلی سازمانی با استفاده از مجرب ترین و با تجربه ترین اساتید مشغول در متن صنعت ایران می باشد. اینک مدعی هستیم خانه مهندسی صنایع بنیانگذار دوره های اموزشی کاربردی مهارتی و تخصصی در رشته مهندسی صنایع در ایران می باشد.

در روزگار امروزی و فضای کسب وکار جدید ،شایستگی و کارایی 2 پارامتر مهم برای افراد جویای کار و نیز کارفرمایان جویای نیروی انسانی است.شایستگی پارامتر حیاتی جهت استخدام و همچنین نیروی انسانی به روز و آموزش دیده و کارا پارامتر حیاتی در راستای بالابرد راندمان و قلب تپنده سازمان است.از این رو آموزش در دنیای کسب و کار پر ریسک این روزها ،تنها چاره برای هر دو طیف مشارالیه است.