سخن مدیر عامل

/سخن مدیر عامل
سخن مدیر عامل2017-06-23T13:29:53+04:30

مهندسی صنایع حرفه , شغل , عشق

داستان خانه مهندسی صنایع

من امیر مهدی اعتباری کارشناس مهندسی صنایع ، کارشناس ارشد ودر حال حاضر دانشجوی دکتری مهندسی  صنایع هستم.روزي كه در سال ٨٧ وارد دانشگاه در رشته مهندسي صنايع شدم.  به لطف خداوند و به كمك يكي از دوستان از همان ترم اول به كاراموزي در همين رشته مشغول گشتم و توانستم يكي يكي اموزه هاي دانشگاه را در كارخانجات مختلف(حدود ٢٠٠ كارخانه در ٢سال) به صورت عملي ديده و علم را در كنار عمل تجربه كنم .

در همين روزها بود كه متوجه شدم اكثر فارغ التحصيلان مهندسي صنايع در كارخانجات كارايي مناسب را نداشته و اين مساله به انزوا انان منجر گشته است .همچنين همكلاسي هاي خود را ميديدم كه سردرگم در دروس دانشگاه و معطل ورود به بازار كار بودند.
انجا بود كه يك ارزو شكل گرفت: (( ايا ميشود مهارت هاي مهندسي صنايع را به دانشجويان اموخت تا چيزي كه در دانشگاه نمي اموزند ولي در بازار كار لازم است  را بدانند)) و امروز نام اين ارزو است: خانه مهندسي صنايع
اموزشگاه خانه مهندسي صنايع را با اين ارزو تاسيس كرديم و خداروشكر توانستيم در این سالها تعداد زيادي از دانشجويان و فارغ التحصيلان مهندسي صنايع را اموزش هاي مهارت محور داده ايم و براي بازار كار اماده كرده ايم . و اين تحقق روياي ماست تا با شعار ((اموزش صنعت محور- صنعت اموزش محور)) نسل جديدي از اموزش را در ايران پايه گذاري نموديم.

امروز خانه مهندسی صنایع و شرکت مهندسین مشاور نور در کنار هم به عنوان ‍مرجع مهندسی صنایع در ایران مشغول به فعالیت های خود هستند.در خانه مهندسی صنایع تمامی آموزش های مرتبط با این رشته اراپه می گردد و در شرکت مهندسین مشاور نور مهارت های مهندسی صنایع به عنوان خدمات مهندسی به صنعت ایران مشاوره داده شده و اجرا می گردد. این همبستگی تمام جوانب مرتبط مهندسی صنایع را پوشش داده و ما را مجهز به تمامی پیشنیاز های موجود برای اعتلای مهندسی صنایع نموده است.

 

وبینار امپراطوری کیفیت

امپراطوری کیفیت

آموزش ISO9001

* ویدئو قابل دانلود
* همراه مدارک نمونه
* امکان اخذ گواهینامه معتبر بین المللی

آموزش مجازی ISO9001:2015

نوشته‌های تازه

دانلود کتاب ناجی نیسان

رادیو مدیریت مدیرفا

رادیو مدیرفا

سبد خرید

وبینار امپراطوری کیفیت

امپراطوری کیفیت

آموزش ISO9001:2015 به صورت مجازی

آموزش ISO9001

* ویدئو قابل دانلود
* همراه مدارک نمونه
* امکان اخذ گواهینامه معتبر بین المللی

خرید دوره

سمینار رایگان بازار کار مهندسی صنایع

بازار کار مهندسی صنایع

چهارشنبه 26 اردیبهشت از ساعت 9 صبح الی 13 با بازار کار مهندسی صنایع آشنا شوید

ثبت نام رایگان

دانلود رایگان کتاب صوتی ناجی نیسان

تماس با خانه مهندسی صنایع